En Çok Satılan Ürünler
SİNBO ÇELİK ÇAYCI
SİNBO ÇELİK ÇAYCI
SİNBO ÇELİK ÇAYCI
SİNBO ÇELİK ÇAYCI

SİNBO ÇELİK ÇAYCI

Marka : SİNBO
Fiyat : ₺593,00(KDV Dahil)

ELEKTRİKLİ ÇAY MAKİNESİ

•Dual ısıtma sistemi ile %90 enerji tasarrufu •1.7 L paslanmaz çelik su ısıtıcısı, 0.7 L paslanmaz çelik demlik•Özel kapak tasarımı sayesinde su ısıtıcısı olarak kullanabilme imkanı •Otomatik kapanma ve sıcak tutma özelliği •Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi•Paslanmaz çelik gizli rezistans •Çıkarılabilir ve yıkanabilir çay süzgeci •360° dönebilme özelliği •Kablosuz kullanım •Kablo saklama yuvası •Gösterge ışıklı açma/kapama anahtarı 

 

Ocak yakma ve çaydanlıkla uğraşmak istemeyenler için, kolay şekilde su kaynatma ve demleme konforunu sunan Sinbo STM-5831 elektrikli inox paslanmaz çelik çay makinesi kullanışlı bir alternatiftir. Paslanmaz çelik gövde malzemesi sayesinde dayanıklı bir üründür. İnox renk seçeneği mutfaklarınıza modern ve şık bir hava katar. Çay içmeyi seven tiryakilerin, kısa zamanda lezzetli çaylar demleme ne yardımcı olur. Ayrıca içindeki demlik süzgeci sayesinde, süzgeç bulma derdiniz de ortadan kalkmış olur.

Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Makinesi Özellikleri

Sinbo STM-5831 çay makinesi size zamandan tasarruf sağlar. 0,7 L paslanmaz çelik üst demlik ve 1.7L paslanmaz çelik alt demlik su kapasitesi bulunur. Özel kapak tasarımı sayesinde su ısıtıcısı olarak kullanılabilir. Ürün, paslanmaz çelik gizli rezistans sistemine sahiptir. Çıkarılabilir ve yıkanabilir demlik süzgeci sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Dual ısıtma sistemi %90 enerji tasarrufu sağlar. Kablosuz kullanım kolaylığı yanında, kablo saklama yuvası bulunmaktadır. Gösterge ışıklı açma kapama düğmesi kullanım kolaylığı sağlar. Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunur. 360o dönebilme özelliğine sahiptir. Şık ve pratik tasarımıyla ev ve küçük ofisler için uygun bir çay makinesidir.

İlgi Gören Sinbo STM-5831 Elektrikli Inox Paslanmaz Çelik Çay Makinesi

İster kahvaltı saatlerinizde, ister gün içinde ve hatta misafirlerinize lezzetli çaylar ikram etmeniz size keyif verir. Sinbo çay makinesinde çay demlemek çok pratiktir. Demliğe yerleştirilen süzgeç filtre içine çayı istediğiniz ölçekte koyup suyun kaynamasını beklemeniz gerekir. Kaynayan suyun yoğun buharı geçtikten sonra demlediğinizde, içimi çok lezzetli çay elde etmiş olursunuz. Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen sistemi sayesinde, evlerde yaşanan çaydanlık yakma gibi kazalardan kurtulmuş olursunuz. Ayrıca sıcak tutma özelliği sayesinde bir çaydanlıktan aldığınız performansın aynısını bu makineden de alırsınız. Sinbo STM-5831 elektrikli inox paslanmaz çelik çay makinesi yorumları dikkate alındığında genel olarak uygun fiyatlı ve memnun kalınan bir çay makinesi olduğunu görürsünüz.

  • Hızlı ve pratik biçimde çay demleme kolaylığı sağlar.
  • Çelik gövdesi sayesinde çayı lezzetli olur.
  • İçindeki ayrı yıkanabilir süzgeç sayesinde temizlemesi oldukça kolaydır.
  • Alt gövdesi su ısıtıcı olarak kullanılabilir.
Sinbo STM-5831 Elektrikli Çelik Çay Makinesi Fiyatları

Sinbo STM-5831 elektrikli inox paslanmaz çelik çay makinesi fiyat performans açısından baktığınızda işinize en çok yarayacak çay makinesidir. Ekonomik koşullara göre fiyatında değişkenlik gösterebilir. Kolay kullanımı ve ergonomik tasarımı göz önünde bulundurulduğunda Sinbo STM-5831 elektrikli inox paslanmaz çelik çay makinesi en ucuz çay makinesidir. Çelik çaydanlık ile demlediğiniz çaylardan aldığınız lezzeti bu makineden de alırsınız. Hoş sohbetler eşliğinde yaşayacağınız çay keyfiniz için Sinbo STM-5831 elektrikli inox paslanmaz çelik çay makinesi satın almak isterseniz, bu ürüne Hepsiburada avantajlarıyla güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sinbo Stm- 5831 Elektrikli Çelik Çay Makinesi Çayı Sıcak Tutar mı?

Çelik çay makinelerinin çayı sıcak tutup tutmadığını merak edebilirsiniz. Sinbo STM-5831 elektrikli çelik çay makinesi çayı sıcak tutar. Ayrıca dual ısıtma sistemi %90 enerji tasarrufu sağlar.

Sinbo STM-5831 Elektrikli Çay Makinesinin Demliği Ayrı Kullanılır mı?

Sinbo STM-5831 elektrikli çelik çay makinesinin alt demliğini su ısıtıcısı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede ayrıca bir su ısıtıcı almak zorunda kalmazsınız. Tek makine fiyatıyla, iki makine sahibi olursunuz.

Sinbo STM-5831 Elektrikli Çelik Çay Makinesi Temizliği Kolay mıdır?

Suyun sertlik derecesine göre alt demlik içi kireç lekesi olabilir. Bunu temizlemenin en kolay yolu ısıtıcı haznesine sirke ve limon tuzu ekleyip su ekleyerek kaynatmaktır. Bir süre bekletip iyice durulayarak kireç oluşumundan kurtulmanız mümkündür. Dış yüzeyini de yine uygun bir nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.

 

Sinbo STM-5831 Elektrikli Inox Paslanmaz Çelik Çay Makinesi Özellikleri

 
 
Demlik Kapasitesi (L) 0,7
Güç (W) 1000
Demlik Malzemesi Cam
Otomatik Kapanma Yok
Renk Inox
Su/Kireç Filtresi Var
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Çay Filtresi Var
Su Isıtıcı Kapasitesi (L) 0,5
Gövde Malzemesi Çelik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR