Bordo Home Mağazalarında çalıştırılmak üzere personel ihtiyacımızı websitemiz üzerinde bulunan başvuru formu ile tamamlıyoruz. Lütfen kısa özgeçmişinizi bize ulaştırın. 

Bordo home, evinizle ilgili tüm alanlarda yenilikçi ve modern bir yaklaşımla faaliyetlerini yürüten, uluslararası platformlarda kabul görmüş, Türkiye’nin en yetkin senetli satış sistemi kullanan firmalarından biridir. Türkiye’nin en temel endüstrilerinden tekstil, hazır giyim alanı, ev dekorasyon sektörü geleceğine yön verecek yaratıcı ve yenilikçi işgücünü kazandırmak için yeni çalışma arkadaşı arayışımız devam etmektedir.

Bordohome bünyesinde mevcut ve / veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere İş Başvuru ilanımız açılmıştır. Bu ilanımız genel başvuru niteliğinde olup belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Uzmanlık alanınıza yönelik yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz departman ve pozisyonu ön yazınızda belirterek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklanacak olup uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.

Başvurular pozisyonlara göre ayrı yetkinlikler üzerinden değerlendirilecektir.

ihtiyaçlar doğrultusunda öncelikli pozisyon açığı olan departmanlar:

Satış Departmanı

İş Geliştirme Departmanı