En Çok Satılan Ürünler
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ
FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ

FAKİR VETACARE BUHAR JENERATÖRLÜ ÜTÜ

Marka : FAKIR
İndirim Oranı : %5 İndirim
KDV Dahil : ₺5.481,00
İndirimli : ₺4.339,13  + KDV
KDV Dahil : ₺5.206,95

Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü ile giysilerinizdeki kırışıklar tarih olacak. Buharlı ütülerin gelişmiş teknolojileri ile tasarlanan ürün sayesinde giysilerinizde kötü görünüm yaratan kırışıklıklardan çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü’nün yüksek buhar gücü sayesinde tüm kırışıklıklar kolay bir şekilde açılır.

Buhar Gücüyle Pürüzsüz Giysiler

Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü, güçlü buhar kazanı sayesinde yüksek performansta buhar üfleyerek giysilerinizi ütülerken buhar kilitleme sistemiyle de öne çıkar. Bu sayede pratik bir kullanım da sağlayan ürün, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılar.

Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü, 2000 W güç sunarak dakikada 250 gram buhar verebilen yüksek performansıyla giysilerinizi ilk günkü gibi yapar. Sadece 15 saniye içinde 2000 - 2400 W güce ulaşarak ısınır ve kullanıma uygun hale gelir, bu sayede zamandan tasarruf ederek pratik bir ütü deneyimi yaşayabilirsiniz. Su tankının 2 litre kapasiteli olması kesintisiz şekilde ütü işleminizi tamamlamanızı sağlar. Güç kablosunun 200 cm uzunluğuyla işinizi kolaylaştıran Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü; 4,5 bar buhar basıncıyla da öne çıkar.

Fakir Vetacare Buhar Jenaratörlü Ütü, kireçleme önleyici kartuşu sayesinde kireç oluşumunu engeller ve uzun süreli kullanım sağlar ayrıca kendi kendini de temizleyerek size ekstra bir iş yükü getirmez. Çalışırken su eklenebilen su tankı sayesinde ütüyü durdurmanız gerekmez, böylece planladığınızdan da önce ütünüzü bitirebilirsiniz. Kumaşa göre ayarlayabileceğiz buhar seviyesi sayesinde her giysinize uygun programı seçebilirsiniz. Çizilmelere karşı dayanıklı olarak üretilen ürünü, titanyum kaplamalı özel tabanı sayesinde uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Buhar Basıncı 4.5 Litre
Sürekli Buhar Gücü 250 g/dk
Su Tankı Hacmi 1,5 Litre
Buhar Kablosu Boyu 155 cm
Güç Kablosu Boyu 200 cm
Ürün Boyutu 35 x 20,2 x 23,8 cm
Ürün Ağırlığı 2,8 kg
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR