En Çok Satılan Ürünler
FAKİR GRAVİS TOST MAKİNASI ROSE
FAKİR GRAVİS TOST MAKİNASI ROSE

FAKİR GRAVİS TOST MAKİNASI ROSE

Marka : FAKIR
Fiyat : ₺1.994,17  + KDV
KDV Dahil : ₺2.393,00

Fakir Gravis Tost Makinesi Kırmızı rengi ile mutfağınızdaki yerini alıyor. Hızlı ve lezzetli kahvaltı hazırlamanıza eşlik edecek ürünün pratik kullanımı sayesinde kısa süre içinde enfes tostlar hazırlayabilirsiniz. Sadece tost yapmak için değil; geniş plakası sayesinde ekmeklerinizi ısıtmanızı ve çeşitli yemeklerinizi pişirmenize de yardımcı olur. Çok fonksiyonlu kullanımı sayesinde kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayan ürün mutfağınızda en pratik ve leziz yemekleri pişirmenizi sağlar.

Yapışmaz Teflon Plakalar 

Fakir Gravis Tost Makinesi, yapışmaz teflon plakaları sayesinde kullanımı oldukça kolay hale getirir. Yemek pişirme veya tost yapma işlemleriniz bittikten sonra temizliğini oldukça kolay yapabileceğiniz ürün, yağ akıtma kanalları ile cihaza yağın yapışmasını engeller. Yağ akıtma kanallarındaki yağ teflon plakanın üzerinde kalır ve işlemleriniz bittikten sonra kolayca temizleyebilirsiniz. Fakir Gravis Tost Makinesi, ev ve iş yerleri kullanımı için oldukça idealdir. 

Fakir Gravis Tost Makinesi, 180° açılabilen plakaları sayesinde aynı anda birçok yemeği pişirmenize ya da ekmeği ısıtmanıza yardımcı olur. 4 ekmek kapasitesiyle yüksek performansın buluştuğu ürün, aşırı ısınmaya karşı güvenlik koruması fonksiyonu sayesinde kullanıcılarının güvenliğini de düşünecek şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi sayesinde istediğiniz yiyeceği istediğiniz ısı derecesinde pişirebilir veya ekmeklerinizi kızartabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR