En Çok Satılan Ürünler
FAKİR BLACKJET SAÇ KURUTMA MAKİNASI-KIRMIZI
FAKİR BLACKJET SAÇ KURUTMA MAKİNASI-KIRMIZI

FAKİR BLACKJET SAÇ KURUTMA MAKİNASI-KIRMIZI

Marka : FAKIR
Fiyat : ₺624,17  + KDV
KDV Dahil : ₺749,00

Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi Kırmızı ile saçlarınızı kuruturken şekillendirebilirsiniz. İki farklı amaca hizmet eden ürün ile saç şekillendirme ve kurutma işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi Kırmızı ile dilediğiniz saçlara dakikalar içinde ulaşabilirsiniz.

Blackjet Saç Kurutma Makinesi ile Dakikalar İçinde Saçlarınız Kuru ve Hazır

Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızı sadece kurutmaz; kuaförden yeni çıkmış hissini de yaşamanızı sağlar. Dakikalar içinde kuruyan ve canlı görünen saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilir ve de sıcaklık ayarıyla saçlarınızı yıpratmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi, 2000 W güç ile çalışarak yüksek performans sunar. DC motora sahip ürün ile duştan çıktığınız andan itibaren saçlarınızı kurutmaya başlayabilirsiniz. Güçlü motoru ve çalışma performansıyla profesyonel saç kurutma makinelerinden farksız olan ürünün gelişmiş ayarları sayesinde dilediğiniz işlemleri dakikalar içinde yapabilirsiniz. Saçlarınızı kuruttuktan sonra ya da kuruturken kullanacağınız kişisel tarağınız ile dilediğiniz şekli verebileceğiniz bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi,  2 kademeli hız seçeneğine sahiptir. Başınızın farklı bölgelerine ya da saçınızın yoğunluğuna göre dilediğiniz gibi hızı ayarlayabileceğiniz gibi ısıyı da ayarlayabilirsiniz. 2 kademe ısı seçeneklerini kullanıcılarına sunan ürün sayesinde günün yoğunluğunda bile hızlıca saçlarınızı kurutabilirsiniz. Soğuk fön özelliği de bulunan Fakir Blackjet Saç Kurutma Makinesi ile dilediğiniz ayarı seçebilirsiniz. Difüzör başlığı sayesinde dalgalı ve kıvırcık saçlarınızı da dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

 

Güç 2000 W / DC Motor
Gerilim / Frekans 220 – 240 V 50/60 Hz
Hız Ayar Kademesi 2 kademe
Isı Ayar Kademesi2 kademe
İyon Özelliği -
Soğuk Fön Özelliği Var
Dokunmatik Çalışabilme -
Katlanabilme Özelliği -
Difüzör Başlığı Var

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR