En Çok Satılan Ürünler
CASPER A70.1115-8P00T-V NIRVANA ONE A700
CASPER A70.1115-8P00T-V NIRVANA ONE A700
CASPER A70.1115-8P00T-V NIRVANA ONE A700

CASPER A70.1115-8P00T-V NIRVANA ONE A700

Marka : CASPER
Fiyat : ₺19.978,33  + KDV
KDV Dahil : ₺23.974,00

Modern Çalışma Tarzı

Çerçevesiz ekranı ve %90 ekran-gövde oranı ile mükemmel deneyimler için tasarlanan Casper Nirvana A700 ile çalışma alanlarının en optimal düzeyde kullanımı amaçlanmıştır. Standında bulunan kablo toparlayıcı aparatı ile çalışma alanlarındaki kablo kirliğini önler ve düzenler.

 

10 Parmak Dokunmatik Ekran

10 Parmak Dokunmatik Ekran

 23.8’’ ekran boyutuna sahip olan Nirvana A700 tümleşik iş bilgisayarı 10 parmak dokunma özelliğine sahip panel ile konfigüre edilebilir yapıdadır. 10 parmak dokunmatik ekran ile ekran kullanımını çok daha konforlu ve kullanışlı şekilde gerçekleştirebilir. Hızlı slayt geçişleri, grafikleri parmaklarınız ile yönetebilirsiniz.

Not: Dokunmatik panel satın alma esnasındaki konfigürasyonda seçilmelidir. Konfigürasyonda seçilmeyen siparişlerde normal panel kullanılır.

Gelişmiş Görsel Deneyim

23.8’’ FHD IPS ekran ayrıcalığını 178*178 derece görüntüleme açısıyla hiç olmadığı kadar net ve geniş deneyimle sunan Nirvana A700, gelişmiş görsel performansı sunar. 250 NIT parlaklıkla beraber IPS paneli sayesinde renkleri tüm gerçekliği ile görebilirsiniz. %90 ekran gövde oranı ve 178*178 geniş görüntüleme açısı ile dikkat dağınıklığına imkân vermeyen bir yapıdadır.

Gelişmiş Görsel Deneyim
  • 250 NIT
  • FHDIPS Ekran
  • Çerçevesiz Tasarım
  • 178*178Derece Görüntüleme Açısı
 

Güvenilir Platform Modülü

Casper Nirvana A700 tümleşik iş bilgisayarlarının sahip olduğu yazılımsal TPM 2.0 modülü ile sizin ve işletmenizin tüm süreçleri artık daha güvende. Yazılımsal olarak destekleyebileceğiniz A700 modeli ile yüksek güvenlikli performans elde edebilirsiniz.

Güvenilir Platform Modülü

İş Yerinde Konforlu Kullanım

Nirvana A700'ün ayarlanabilir ''height adjustable stant'' yapısı sayesinde ekranın yüksekliği ve eğme/döndürme açıları değiştirilebilir. Uyumlu Casper Nirvana A700 profesyonel iş bilgisayarı daha üretken olmak için tasarlandı. 

 

İş Yerinde Konforlu Kullanım
Çok Yönlülük İçin Kapsamlı Bağlantılar

Çok Yönlülük İçin Kapsamlı Bağlantılar

Casper Nirvana A700, harici bir görüntü için hem VGA hem de HDMI portlarını sunmaktadır. Aynı zamanda talebe göre özel sipariş ile HDMI+DP seçeneği de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra USB ve RJ45 portları ile de her an bağlantıda kalmanızı sağlar.

 

Veri  Aktarımında  Type-C Hızı

Veri Aktarımında Type-C Hızı

Casper Nirvana A700 iş bilgisayarı, veri aktarımı yapmanın en konforlu ve kaliteli yolunu sunar. Yan tarafında bulunan Type-C ve USB 3.0 portları desteğiyle kullanım kolaylığı ve başarılı veri aktarımları yapılabilir.

Kişiselleştirilmiş Bileşenler

En öncelikli gereksinimleriniz dahil tüm detayları üzerinde titizlikle çalışılıp üretilen A700 tümleşik iş bilgisayarınızın ana birimi anakartı Casper tarafından sizlere özel olarak maksimum performansı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilmiş Bileşenler
Güvenli Kamera Kullanımı

Güvenli Kamera Kullanımı

2.1MP gerçek çözünürlük sunan Nirvana A700’ün kamerası ‘tak çıkar’ yapıdaki tasarımı ile güvenli bir iş ortamı sağlar. 5MP’e kadar yükseltilebilme opsiyonu ile de daha yüksek görüntü kalitesi imkanı mevcuttur. Yüksek görüntü ve ses kalitesini eşsiz bir deneyimle sunan Nirvana A700 iş bilgisayarlarında, kamera kullanımı bittiği an kameranızı kolayca gizleyebilir, gizlilik ve rahatlığınızı koruyabilirsiniz.

Optik Kullanım İçin A700

İş hayatında hemen hemen her sektöre hitap edebilen Casper Nirvana A700 tümleşik bilgisayarlar, tercih edildiğinde optikli versiyon ile üretilebilir yapıdadır. Kurumsal çözümlerimiz ve alternatiflerimiz ile her zaman işletmelerin yanındayız.

Optik Kullanım İçin A700
Uzun Süren Sağlıklı Kullanımlar İçin Casper Nirvana A700

Uzun Süren Sağlıklı Kullanımlar İçin Casper Nirvana A700

Uzun iş saatleri boyunca kullanılan ekranlar bir süre sonra gözlerde yorgunluk ve sağlık problemlerine yol açabilir. Casper Nirvana iş bilgisayarları sağlığı ön planda tutarak maksimum korumayı sağlayacak teknolojiler ile donatıldı. Low Blue Light (düşük mavi ışık) teknolojisi ile ekrandan gelen zararlı ışınları minimalize ederek gözdeki yanma ve yıpranmaları azaltır.

Adaptör Verimlilik

Ortalama %89 adaptör verimliliği ile rakiplerine nazaran daha düşük güç tüketimi ve daha hızlı dolum imkanı sunan Casper Nirvana A700 iş bilgisayarları, kapalı durumda olduğu zamanlarda bile güç tüketimini minimuma indirerek düşük güç tüketimine katkıda bulunur. Gereksiz güç tüketimi yapmayan Casper Nirvana A700 iş bilgisayarları verimli kullanım için optimize edilmiştir.

Adaptör Verimlilik

Teknolojinin A700 Dokunuşu

Casper Nirvana A700 iş bilgisayarlarında 2 tip ekran teknolojisi mevcuttur. Normal ve dokunmatik LCD olarak seçme tercihini kullanıcısına bırakır.

**Dokunmatik ekran opsiyonu sadece belirli adetin üzerindeki taleplerde sunulmaktadır.

Teknolojinin A700 Dokunuşu
 
Düşük Enerji Tüketimi,  Yüksek Verimlilik

Düşük Enerji Tüketimi, Yüksek Verimlilik

Uluslararası standartlara göre gerekli testlerin hepsinden geçen Nirvana A700, sahip olduğu Energy Star sertifikası ile elektrik tüketiminde tasarruf sağlar. Performansa göre üretilmiş bileşenlerle kısa ve uzun vadede karlılığı sağlayan Nirvana A700; verimlilik, düşük enerji tüketimi, karlılık ve performansı bir arada sunuyor.

Wi-Fi 6 İle Hızlı Bağlantılar

Teorik ölçüm sonuçlarına bakıldığında Wi-Fi 5 ‘ten %250 hızlı olduğu saptanan Wi-Fi 6 teknolojisi ile Wi-Fi 5 ‘e göre çok daha hızlı ve verimli ağ kullanımları yapılabilir. Nirvana A700 iş bilgisayarlarının  Wi-Fi 6 ile beraber üstün ağ hızları, yüksek indirme ve yükleme hızlarına sahip olmasının yanı sıra, Wi-Fi 6 teknolojisi ile beraber gelişen güvenlik protokolleri sayesinde yüksek güvenlikli ağ kullanımlarını da kullanıcısına sunmaktadır.

11 ve 12. Nesil mobil işlemcili konfigürasyonlarda Wi-Fi 5 kullanılmaktadır.Desktop anakartlı konfigürasyonlarda ise Wi-Fi talep edilmesi durumunda Wi-Fi 6 modülü kullanılır.

Wi-Fi 6 İle Hızlı Bağlantılar
Casper Güvencesi

Casper Güvencesi

Gerek donanım gerek tasarım bileşenleri ile uzun yıllar kullanılabilecek teknolojiye ve dayanıklılığa sahip Nirvana A700 bilgisayarlar, 2 yıldan 5 yıla kadar uzatılabilen garanti paketleri imkanı sağlamaktadır.

Aynı zamanda işletmenizin verimliliğini saatlik kayıplara bile uğratmadan devam ettirmek isteyenler için de yerinde servis imkanı ile kısa bir zaman diliminde sorunlarınıza çözüm üretmek için yanınızdayız.

Ergonomik Aksesuarlar

Tuşlarındaki rahat dokunuş ile ergonomik kullanım kolaylığı sağlayan kablolu klavye - mouse seti sayesinde saatlerce yorulmadan çalışabilirsiniz.

Mat tasarımı sayesinde parmak izi bırakmadan temiz kullanım sağlar.

Ergonomik Aksesuarlar
Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Şimdiye kadarki en güvenli Windows

Her yerde gelişmek için güvenlik ve en cesur hedeflerinize ulaşmak için performans ile anı yakalayın. Windows 11 Pro cihazlar; yapay zeka ile zenginleştirilmiş verimlilik ve görev açısından kritik uygulama ve donanımlar dahil olmak üzere mevcut teknolojiyle uyumluluk sayesinde kullanım ve yönetim kolaylığı sunar.

Casper Nirvana AIO A700

Casper’ın kurumsal çözümlerinde öne çıkan modellerden birisi olan Casper Nirvana AIO A700, iş dünyasındaki beklentileri karşılayacak donanım ve Casper’a özel yeniliklerle satışa sunuluyor. Performansa ek olarak güvenlik ile desteklenen model, Casper online alışveriş fırsatıyla kullanıcıları bekliyor.

Casper Nirvana AIO A700 özellikleriyle tanışın

Casper iş bilgisayarı modelleri performans beklentisine cevap vermek için tasarlandı. İş hayatında kullanılan performans gerektiren programları rahatlıkla çalıştırabilir, iş performansınıza katkıda bulunan bir ekip arkadaşına sahip olabilirsiniz.  Kurumların, all in one bilgisayardaki beklentilerine göre şekillenen Nirvana AIO A700, güçlü donanımlarıyla performanstan ödün vermiyor. Intel’in geliştirdiği güçlü işlemcilerin i9 modelleriyle desteklenen A700, iş bilgisayarı olmanın ötesinde güçlü bir kontrol merkezi isteyenler için de ideal durumda.

Çerçevesiz ekranın tercih edilmesiyle daha geniş bir ekran görünümünün elde edildiği Casper Nirvana AIO A700’de modern tasarım üstelik oldukça esnek. Dokunmatik desteği, kişiselleştirilebilir konumu, A700 ile çalışmayı çok daha kolay hale getiriyor. All in one olması sayesinde tüm kablo ve donanımların da bir arada kompakt yapıda olduğu yeni model, böylece dağınıklık istemeyenlerin de beğenisini kazanıyor.

12. ve 13. Nesil mobil anakart ve desktop anakart seçeneklerinin bulunduğu, desktop modellerde i9 işlemciye kadar desteği olan AIO A700 iş bilgisayarları, işletmelerin ihtiyacı olan maksimum verim ve yüksek performansı sağlam bir tasarım ile sunar. 23.8’’ FHD IPS ekran, 250 NIT parlaklık ile üretkenliği artırır. Kullanım sırasında performansın ve işlevselliğin artması adına özel seçimlerin yer aldığı yeni modelde, VGA ve HDMI bağlantı noktaları bir arada sunuluyor. Buna ek olarak USB, RJ45, TYPE-C bağlantıları da kullanılabilir durumda.

Güvenli kullanımlar için özel tak-çalıştır sisteme sahip kamera sistemi, ek optikli versiyon seçeneği, Low Blue Light özelliği ile gözleri koruyan ekran yapısı, %89 adaptör verimliliği ve Energy Star sertifikası Casper Nirvana AIO A700’de kullanıcıları bekleyen diğer özellikler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR