En Çok Satılan Ürünler
ALTUS AL 91 YB ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ
ALTUS AL 91 YB ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ

ALTUS AL 91 YB ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ

Marka : ALTUS
Fiyat : ₺16.337,50  + KDV
KDV Dahil : ₺19.605,00

 

Ürün Özellikleri
Kurutma Tipi Yoğuşturmalı
Kurutma kontrolü Sensör Kontrollü
Tank Pozisyonu Üst
Ürün Rengi Beyaz
Enerji Sınıfı (DR) B
Yıllık Enerji Tüketimi 616.6 kWh
Yan Duvar Tipi S form
Program Sayısı 15
Display Type PLX LED / 7Seg
Zaman Erteleme 0-24
Su tankı dolu göstergesi (LED) Var
Kondenser Temizleme Uyarısı (LED) Var
Filtre Temizleme Uyarısı Var
Direk Tahliye Var
Kapasite (kg) 9
Tambur deseni Aquawave
Zaman Erteleme Göstergesi Var
Kırışık Önleme Var
Kalan Zaman Göstergesi Var
Çocuk Kilidi Var
Program Sonu Uyarısı Var
Derinlik 60.1 cm
Genişlik 59.7 cm
Yükseklik 84.6 cm
Ağırlık 36.0 kg

 

Yaşam alanlarında kullanımına önemli derecede ihtiyaç duyulan teknolojik cihazlar arasında Altus kurutma makinesi de bulunur. Islak çamaşırların kurutma sorunlarını ortadan kaldırabilmeleri ile ön plana çıkmayı başaran Altus kurutma makinesi, markanın kalitesini yansıtır. Altus AL 91 YB kurutma makinesi, kompakt tasarımı ve etkili çözüm olanakları oluşturması ile dikkatleri üzerine çeker. Şık tasarımı ile de adından sıklıkla söz ettirmeye başaran markaya ait ürün, kolay ve konforlu kullanım için ideal olanaklar tanır. Yaşam alanlarında rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz detaylara ve boyutlara sahip olan cihazı tedarik ederek çamaşır kurutma problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Altus AL 91 YB 9 kg Kurutma Makinesi en ucuz seçeneklerine ulaşarak bütçeniz açısından da avantaj elde edebilirsiniz.

B Enerji Sınıfı Altus AL 91 YB 9 KG Kurutma Makinesi

Altus AL 91 YB 9 kg kurutma makinesi, yoğuşmalı özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda B sınıfı enerji sarfiyatına sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Rahat kullanım için kompakt tasarım özelliklerine sahip olan Altus 91 YB kurutma makinesi, kullanıcılarından tam not alır. Kurutma teknolojisini en yenilikçi ve modern detaylarla birleştiren markanın bu ürünü, 15 ayrı program sayısı sunması ile de fonksiyonel kullanım avantajları oluşturur. Boyut bakımından incelemeye alındığında standart ölçülere sahip olduğu gözlemlenen Altus AL 91 YB 9 kg B enerji kurutma makinesi, tercih listenizde ön sıralara oturabilir. Çamaşır kurutma problemlerinizi ortadan kaldırabilecek yüksek teknolojilerle donatılmış olan ürünü tedarik edebilir ve pratik bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Altus 9 KG Kurutma Makinesi Kullanım Avantajları

AL 91 YB kurutma makinesi, kullanıcıların kurutma ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikli özelliklere sahiptir. Yan duvar tipi S forma sahip olan cihaz, 15 farklı program seçeneği sunar. Display Teyp LED ekran özelliklerine sahip olması da ürünün tercih edilirlik oranlarını arttırır. Su tankı dolu göstergesi, zaman erteleme özelliği, filtre temizleme uyarı sistemi gibi birçok farklı özellik de ürün içerisinde bulunur. Aynı zamanda güvenli kullanım için en çok ihtiyaç duyulan özelliklerden bir tanesi olan çocuk kilidi Altus AL 91 YB 9 kg çamaşır kurutma makinesi içerisinde mevcuttur. Kurutma makinelerinin en önemli problemlerinden bir tanesini ortadan kaldıracak kırışıklık önleyici özellikleri ile de öne çıkan cihaz için yapılan Altus AL 91 YB 9 kg kurutma makinesi yorumları incelendiğinde, ürünün yüksek memnuniyet alındığı gözlemlenir.

Altus AL 91 YB Kurutma Makinesi Fiyatları

Altus AL 91 YB 9 kg kurutma makinesi fiyatları, markanın satış politikalarına göre belirlenir. En yenilikçi ve modern teknolojilerden yararlanarak üstün detaylar sunan markaya ait ürün, yaşam alanlarında çamaşır kurutma problemlerini ortadan kaldırır. Yıkadığınız çamaşırları etkili bir şekilde kurutabilme özellikleri ile tasarlanmış olan ürün, uygun fiyat sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Fiyat performans olarak dikkat çeken ürün, avantajlı fırsatlar sayesinde rahatlıkla tedarik edilebilir. Hepsiburada üzerinden yapacağınız araştırmalar ile Altus AL 91 YB 9 kg kurutma makinesi satın alabilirsiniz.

Altus AL 91 YB Kurutma Makinesinin Boyutları Nasıldır?

Ürünün derinliği, 60; genişliği, 59,7; yüksekliği ise 84,6 cm oranlarına sahiptir. İdeal boyutlarda tasarlanan cihaz, her alana rahatlıkla konumlandırılabilir.

Altus Kurutma Makinesinin Sessiz Çalışma Özelliği Var mı?

Marka tarafından özenle üretimi gerçekleştirilen ve yenilikçi teknolojilerle tasarlanan cihazda sessiz çalışma özelliği vardır. 65 desibel olarak tasarlanan ürün, rahatsızlık yaratmadan kullanım özgürlüğü sağlar.

Altus Kurutma Makinesinin Toplam Ağırlığı Ne Kadardır?

Cihazın toplam ağırlığı, 36 kg değerindedir. Herhangi bir yer değiştirme durumunda kolaylıkla taşınabilir.

 

Altus Al 91 Yb 9 Kg B Enerji Kurutma Makinesi Özellikleri

 

 

 
Program Sayısı 15
Tambur Hacmi (L) 110
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Yıllık Enerji (kWh) 617
Genişlik (cm) 59.7
Enerji Sınıfı B
Kurutma Kapasitesi (Kg) 9
Yükseklik (cm) 84.6
Derinlik (cm) 60
Kurutma Teknolojisi Yoğuşturmalı
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 65
Kontrol Paneli Mekanik

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR