En Çok Satılan Ürünler
ALTUS AL 445 NSX BULAŞIK MAKİNESİ
ALTUS AL 445 NSX BULAŞIK MAKİNESİ
ALTUS AL 445 NSX BULAŞIK MAKİNESİ
ALTUS AL 445 NSX BULAŞIK MAKİNESİ

ALTUS AL 445 NSX BULAŞIK MAKİNESİ

Marka : ALTUS
Fiyat : ₺13.216,67  + KDV
KDV Dahil : ₺15.860,00

Ürün Özellikleri
Ürün Tipi Solo
Kapasite 14 kişilik
Enerji Sınıfı E
Ürün Rengi Gümüş
Program Sayısı 5
Program 1 58'
Program 2 Ekonomi 50 °C
Program 3 Optimum 65 °C
Program 4 Hızlı 58'
Program 5 Mini 30'
Gövde Tipi Standart
Paslanmaz Çelik İç Gövde Var
Kurutma Performansı A
Enerji Tüketimi 0.951 kWh
Ses Seviyesi (dBA) 49 dB(A)
Ses Sınıfı C
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 266 kWh
'Açık Bırakılma' Modunda Enerji Tüketimi (Pl) 0.50
"Açık Bırakılma" modunda kaldığı süre (dk) 5 dk
Filtre Kısmi Metal
Su Kesik Göstergesi Var
Su Kaçağı Göstergesi Var
Kurutma Sistemi Statik
Kayar Kapaklı Deterjan Kutusu Sliding Lid (Vertical)
Yüksek Bazaya Montaj Var (Maks.50 cm)
Program Sıcaklıkları (°C) 35-50-65-70
Ekran Tipi LCD
Çocuk Kilidi Var
Yarım Yük Yıkama Var
Tablet Deterjan Fonksiyonu Var
Zaman Erteleme Fonksiyonu 30 dk ile 24 saate kadar
Bardak Koruma Sistemi Var
Su Güvenlik Sistemi Taşma Emniyeti
Alt Sepet Katlanır Tel Sayısı 4
Üst Sepet Katlanır Tel Sayısı 3
Çatal Kaşık Sepeti Hareketli
Yüksekliği Ayarlanabilir Fincan Rafları Var
Fincan Raf Sayısı 2
Parlatıcı Göstergesi Var
Tuz Göstergesi Var

 

Altus bulaşık makinesi, günlük yaşamı kolaylaştırması ile hem enerji hem de zaman tasarrufu sağlayarak bir evin olmazsa olmazları arasına girmeyi başarır. Gerek ev hanımlarının gerekse çalışan kadınların kurtarıcısı olan bu bulaşık makinesi günlük hayatta ev işlerine büyük ölçüde yardımcı olur. Her ihtiyaca, bütçeye ve zevke uygun olması hedeflenerek tasarlanır. Hem kaliteli hem de bütçe dostu olması nedeni ile Altus marka AL 445 seri bulaşık makineleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilen cihazlar arasında yer alır. Son derece kullanışlı program seçeneklerine sahip olması, enerji tasarrufu sağlaması ve şık tasarımı ile Altus AL 445 NSX model bulaşık makinesi, evlerinizde sizlere yardım etmek için büyük bir özveri ile üretilir. Cihaz; sudan, elektrikten, deterjandan ve zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Altus AL 445 NSX Bulaşık Makinesi Özellikleri

Altus AL 445 NSX bulaşık makinesi, kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri bünyesinde barındırır. 14 kişilik bir yemek takımını rahatlıkla bu ürünün içerisine sığdırabilirsiniz. Cihaz, E sınıfı enerji tasarrufu sağlar. Gümüş rengi ile mutfak dekorasyonunuza farklı bir hava katar. 5 programlı olması nedeni ile farklı kirlilikteki bulaşıklarınızı istediğiniz zaman ayarlamasında yıkayabilirsiniz. Zaman erteleme fonksiyonu bulunan cihaz, istediğiniz zaman diliminde çalışıp kapanabilir. Yüksekliği ayarlanabilir raf sistemi ile istediğiniz büyükte tabak ya da tencerelerinizi de bu bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Altus AL 445 NSX bulaşık makinesi yorumları sekmesini inceleyerek makine hakkındaki önerileri ve görüşleri bulabilirsiniz.

Altus Bulaşık Makinesinin Sağladığı Avantajlar

Altus AL 445 NSX bulaşık makinesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlardan başlıcası, tercih edeceğiniz ürünün kaç programlı olduğu olabilir. Altus bulaşık makinesinin 8 programı mevcuttur. Her türlü kirlilikte bulaşıklarınız için farklı su sıcaklığı ve süre ile etkili temizlik elde etmenize yardımcı olur. Mini bir programı da olan bu ürün, aceleniz olduğu zamanlarda bulaşıklarınızı yıkamanızı pratik hale getirir. Paslanmaz çelik gövdeden imal edilen Altus marka bulaşık makinesi son derece dayanıklıdır. Su kaçağı alarm sistemi sayesinde herhangi bir arıza ya da çalışamama durumunda sizlere haber verir. Ürünün LCD ekranında, yıkama ile ilgili bilgileri rahatça görebilirsiniz. Çocuklu aileler için çocuk kilidi özelliği sayesinde istenmeyen durumların önüne geçilmeyi hedefler. Bardak koruma sistemi ile bardakların çizilmesini ve deterjan kalıntısı oluşumunu önlemeye de yardımcı olur.

Bütçe Dostu Altus AL 445 NSX Bulaşık Makinesi

Altus AL 445 NSX bulaşık makinesi fiyatları, cihazın performansı açısından değerlendirildiğinde son derece makul sayılabilir. Yüksek kalitesi ve efektif özellikleri dolayısı ile Altus marka bulaşık makinesi her kesime ve bütçeye ait fiyat avantajlarına sahiptir. Son teknolojik özelliklere sahip olan Altus AL model bulaşık makinesi; çocuk kilidi, su kaçağı göstergeleri, yüksek enerji tasarrufu sınıfı ve diğer son derece kullanışlı teknik özellikleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen ve satın alınan bir üründür. Altus AL 445 NSX bulaşık makinesi en ucuz fiyat avantajları ile Hepsiburada üzerinden sizlere sunulur.

Altus Bulaşık Makinesinde Çocuk Kilidi Ne İşe Yarar?

Üründe bulunan çocuk kilidi sayesinde çocuğunuz makine çalışır durumda iken cihazın kapağını açamaz. Böylelikle istenmeyen durumlar önlenmiş olur.

Altus Bulaşık Makinesinin Sıcaklıkları Nelerdir?

Altus bulaşık makinesi; 35, 50, 65 ve 70 derecede yıkama yapabilir. Bulaşıkların kirlilik oranına göre farklı programları tercih edebilirsiniz.

Altus AL 445 Modeli Kaliteli midir?

Altus AL 445 modeli, markanın kaliteli üretim anlayışıyla tasarlanır. Cihaz, dayanıklı malzeme kullanımı sonucu hem uzun ömürlü olur hem de üstün performans sergiler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR